VÝLET NA LOĎ ARNOŠT Z PARDUBIC

V pátek 6.6. jsme s dětmi ze třídy Sluníček a Motýlků podnikli výlet do Pardubic, kde nás čekala projížďka na výletní lodi Arnošt z Pardubic.
Už samotná plavba byla pro některé velkým dobrodružstvím – sledovali jsme okolní přírodu, kachny, nutrie, ale i rybáře a veslaře. Projeli jsme zdymadlem a viděli jsme, jak se loď zvedá i klesá.
Počasí nám přálo, a tak jsme si užili na lodi malý piknik. Cesta autobusem tam a zpět byla pro některé také zážitek.

Více fotografií najdete ve fotogalerii.